Grzegorz


Grzegorz Puławski – od 2002 roku właściciel Szkoły Na Krawędzi. Miłośnik gór, nart, snowboardu, żeglarstwa i dobrej kuchni. Zapalony skitourowiec i kitesurfer. Społecznik działający w stowarzyszeniach sportowych i leader. Jako instruktor jest cierpliwy, motywujący i koncentrujący się na poprawnym wykonaniu wzorca.
Uprawnienia:
- rok 2001 – Pomocnik Instruktora PZN
- rok 2002 – Instruktor Sportu Narciarstwo Zjazdowe
- rok 2013 – Instruktor Skitouringu
- rok 2018 – Instruktor SITN w PZN.

Marianka


Od najmłodszych lat związana z narciarstwem zjazdowym. Zawodniczka klubu sportowego, posiadająca na swoim koncie liczne starty w zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Jako młodzik członek kadry Dolnośląskiego Związku Narciarskiego. Instruktor narciarstwa z 20 letnim doświadczeniem, prowadzi szkolenia na każdym poziomie zaawansowania. Instruktor Rekreacji Ruchowej spec. Narciarstwo Zjazdowe. Absolwentka Turystyki i Rekreacji obecnie studentka Zarządzania specjalizacja Zarządzanie zasobami ludzkimi.

Człowiek do zadań specjalnych 😉 - na co dzień Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach oraz instruktor TRX, Kettlebell oraz sztuk walki oraz mama ośmioletniej Tosi.

Każdy mój uczeń może liczyć na indywidualne podejście, bo każdy z nas jest inny. Wspólnie wypracujemy drogę do osiągnięcia Waszych marzeń narciarskich.

Piotrek


Absolwent Wrocławskiego AWF-u, kocha wodę, góry i aktywne spędzanie czasu.
Zapalony skiouringiem i freeridem nie odpuści dobrego warunku, choćby trzeba było wstać o 5 rano!
Pół roku spędza w górach nauczając jazdy na nartach, a drugie pół w Łebie szkoląc na kite i wind.
Piotr to ostoja spokoju i cierpliwości. Największą jego pasją jest praca z dziećmi, które go wprost uwielbiają.
Uprawnienia instruktorskie:
- Instruktor sportu AWF narciarstwo alpejskie
- Instruktor rekreacji AWF snowboard
- Instruktor rekreacji narciarstwo wysokogórskie (skitour).

Kuba


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawiw, Filia w Białej Podlaskiej z tytułem magistra wychowania fizycznego. Instruktor narciarstwa powszechnego-zjazdowego, trener przygotowania motorycznego oraz gimnastyki sportowej, wychowawca kolonijny. Pasjonat sportu oraz zdrowego stylu życia. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą a także dorosłymi.

Monika


Z narciarstwem związana jestem od dzieciństwa. Pierwsze kroki na dwóch deskach stawiałam w wieku kilku lat. Szybko zaczęłam jazdę zawodniczą w klubach. Najpierw w MKS Karkonosze, a potem w MKS Julia w Szklarskiej Porębie. W ich barwach odnosiłam sukcesy na zawodach regionalnych i ogólnopolskich.
Od wielu lat uczę jazdy na nartach zarówno dzieci, jak i dorosłych w klubach narciarskich, a od kilku lat w szkole narciarskiej „Na krawędzi”. Posiadam uprawnienia Instruktora Narciarstwa Zjazdowego MEN. Kocham góry o każdej porze roku i spędzam w nich czas zarówno latem, jak i zimą. Lubię również podróże i te dalekie, i te bliskie.Bardzo kocham narty a narciarstwo jest moja pasją. Każdego chciałabym ją zarazić. Na stoku czuję się w swoim żywiole. Nauka szusowania sprawia mi wielką radość. Uważam, że nauka jazdy na nartach powinna być przede wszystkim przyjemnością. Z uśmiechem i pasją wprowadzam swoich uczniów – i tych dużych, i tych małych w świat narciarstwa. Nie brakuje mi wyrozumiałości i cierpliwości w nauczaniu. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby nauka przynosiła szybkie i zadowalające efekty. Największą nagrodą jest uśmiech i zadowolenie kursantów.

Rafał


Od ponad 30 lat na nartach, uprawnienia Instruktora Sportu Narciarstwa Alpejskiego MEN, uprawnienia Asystenta Instruktora Snowboardu SITS, w trakcie podnoszenia kwalifikacji instruktorskich SITN PZN i SITS.
Od zawsze czułem, że wszędzie poza domem jest coś co warto zobaczyć i jak tylko mogłem zacząłem podróżować. Wtedy odkryłem góry i pomimo że minęło ponad 30 lat pasja do gór i podróży pozostała do dnia dzisiejszego. Właśnie te podróże i chęć poznawania spowodowały, że lista moich pasji powiększa się i daje mi energię do realizacji planów i wytężonej pracy.